KONST / Litografier / Färglitografi 12376609
nr 1237 6609
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 219/240, bladets mått: 22x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:44:10
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander